Hakkımızda

Şeffaflık işin temelidir; her şeyden önce gelir.

Züleyha Güvener

Kurucu

İletişimde “özgün armonik bir yapı”…

 

Mediaetik, akla, zekaya, mantığa ve tecrübeye dayalı formal iletişim disiplinini; yaratıcı, yenilikçi ve duygusal bir boyutta harmanlayan iletişim anlayışı ile hizmet sunmak; güven duyan ve güven duyulan “Doğru Adres” olmak misyonu üzere kuruldu.

 

15 yıllık gazetecilik serüvenimin ardından iş yaşamımda PR alanına doğru, iş dünyasının “bir çalışanı” olarak geçerken yine etik kurallara bağlı; doğru, etkin iletişim çalışmalarıyla markalara destek vermek hedefi taşıyordum.

 

PR alanında, bugüne dek geçirdiğim 13 yıl boyunca da, büyük emeklerle, dev yatırımlarla yaratılan markaların-firmaların kimliğinin, kurumsal itibarlarının iletişim yönetiminde bana duyulan güven duygusunun getirdiği büyük sorumluluğu taşıdım. Başarı hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmak “profesyonel kariyer” hikayesinin çok ötesine geçti.

 

Adeta bir mucize gibi karşıma çıkan, hayat felsefem neyse işime de onu yansıtıp başarıya ulaşacağımın umudunu veren; “karanlık-gölgeli” bulduğum her köşeye ışık tutan, derin bir saygı ve büyük sevgi duyduğum değerli bir büyüğümün şu sözleri, “Yola Devam” da bana güç vermeye devam ediyor:

 

“Zengin olmanın ötesinde ve üstünde saygın olmayı hedefle; ancak kendini böyle aşarsın”, “Dünün doğruları bugün artık doğru olmayabilir, doğrularını, önyargılarını sık sık sorgula”, “İnsan her durumda ve her ortamda yeni şeyler öğrenir”, “Cesaret, akılla işe yarar, “Hedefi olmayan her şeye hedef olur” ve şeffaflığın daima, her alanda gerekliliği gibi daha birçok önemli, eşsiz anahtar…

 

İşte bu anlayış, bu felsefeyle kurulan ve yaşayan Mediaetik, beni de, ekibimizi de dinamikleştiren; sevgiyle, saygıyla bir arada olmamızı sağlayan; büyük bir istekle, keyif ve mutlulukla birlikte çalışıp başarılı işler ürettiğimiz bir adres haline geldi.

 

Mediaetik ile takım olmayı seçen tüm marka ve firmalara içten

teşekkürlerimi sunuyorum. Geleceği, heyecanla, umutla selamlıyorum.

 

Saygı ve Sevgilerimle

 

Harmanlıyoruz: Stratejileri, hedefleri ve tecrübemizi...

Türkiye’nin önde gelen gazete, dergilerinde çalışmış gazetecilerden ve uzun yıllar PR alanında yine en önde gelen ajanslarında yöneticilik görevlerinde bulunmuş kişilerden oluşan deneyimli ekibimiz ve genç, dinamik, yaratıcı arkadaşlarımız ile iletişim stratejilerini, hedeflerimizi ve tecrübelerimizi harmanlıyoruz.

 

Etkili bir iletişim için çok yönlülüğü esas alan ekibiyle Mediaetik, sektörler ve iş alanlarında tam bir takım oyuncusudur.

 

Mediaetik’ten hizmet almayı tercih eden marka ve kurumlar, iletişim stratejilerinin oluşturulma aşamasından hedefe varan tüm süreçlerde yalnız olmadıklarını hissederler.

 

Hedefleri bizim hedefimizdir. Tecrübeleri, tecrübelerimiz; tecrübelerimiz onların da tecrübeleri haline gelir.

 

Tıpkı bir orkestra şefinin tüm enstrümanlarını yönetmesi gibi, her bir iletişim enstrümanının hakkını vererek kullanılmasını sağlamayı amaçlarız. Markaların iletişimlerinde en doğru enstrümanlarla en güzel tınıları yakalatmayı hedefler, bu hedef için markayla kol kola yola çıkarız.

 

Başarının keyfi, bizi dinamik tutar. Bir sonraki işimiz için güç verir; paylaşmaya açık yeni tecrübeler, bilgiler ediniriz.

 

Etik kurallar önceliğinde, şeffaf, güçlü ve doğru iletişim kurar, kurulmasını sağlarız.

 

Basın ilişkilerinde, kriz yönetiminde, iletişim projelerinde, kurumsal sosyal sorumluluk işbirliklerinde, modern pazarlama iletişimi yönetiminde, markanın stratejileriyle hedeflerini, tecrübesiyle harmanlayarak “beklenen ve özlenen” işbirliğini hayata geçiren bir iş ortağıyız.

 

İletişim

Etki tepkidir, bilgi paylaşmaktır ve her iletişim çift yönlüdür...

 

lletişimin her adımı, hedeflere yaklaştıran stratejilerden oluşur.

İletişim Yaklaşımımız:

İşte bu sebeple, stratejiyi, algı yönetimine, olumlu, gerçeği yansıtan mesajlara, planlı bilgi akışlarına bağlarız.

 

Doğru enstrümanları kullanırız. Daha önemlisi, ölçülebilir şekilde kurgular ve tecrübeyi analiz yeteneğimizle besleriz.

 

Yanlış stratejilerle düzeyi ayarlanamamış beklentilerin hayal kırıklıklarına sebep olacağına inanır, tecrübemizle stratejileri doğru terminlerle ölçülebilir hedeflere oturtmayı görev biliriz.

 

Copyright © Cogent 2013. All rights reserved. ngmtr.com